Regeneracja

Genius Nitro-XT

199,00 zł
Brutto

Wyjątkowo smaczna i lekkostrawna odżywka białkowa na bazie koncentratu i izolatu serwatki. Ponad 25g białka w porcji, wysoka zawartość BCAA. Całkowicie naturalne białko, bez dodatku wolnych aminokwasów.

Opakowanie
Smak
Ilość

Nitro-XT to połączenie najbardziej zaawansowanych białek: izolatu białka serwatki (WPI) i hydrolizowanego izolatu białka serwatkowego (HWPI), aby dostarczyć szybko absorbowalne białko o nieskazitelnej czystości - praktycznie pozbawione tłuszczy nasyconych, laktozy i cukru. Czas jest kluczowy dla budowy i regeneracji mięśni - to właśnie Nitro-XT sprawdzi się w tej kwestii najlepiej. Badania wykazały, że istnieje bezpośredni związek między szybkością z jaką aminokwasy wchodzą do krwioobiegu i regeneracją powysiłkową. Im szybciej to zrobisz, tym większe są szanse na wzrost mięśni. Nitro-XT zawiera aż 7.3g aminokwasów BCAA w porcji 30g!

Hydrolizowany izolat serwatkowy (HWPI) z Nitro-XT trawi się wyjątkowo szybko, ponieważ ma formę wstępnie rozłożonych peptydów, co czyni go najczystszą, najszybciej i najłatwiej wchłanialną postacią serwatki na świecie.
Hydrolizaty białek serwatkowych są insulinotropowe, czyli stylmulują wydzielanie insuliny. Stosowane po treningu siłowym wraz z łatwostrawnymi węglowodanami - HWPI zahamuje katabolizm i nasili regenerację, dzięki wyrzutowi insuliny do osocza krwi. Insulina to hormon anaboliczny i jest niezbędna przy budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej.

Izolat białka serwatki to białko
dla tych, którzy chcą wyeliminować tłuszcze, cukier i laktozę z diety. Powstaje za sprawą procesu naturalnej filtracji, dzięki czemu jest doskonałe dla osób, które są bardzo nadwrażliwe nawet na stosunkowo niski poziom laktozy w koncentratach serwatkowych. Izolat białka serwatki zawiera duże ilości naturalnie występujących aminokwasów, które organizm potrzebuje każdego dnia. Białko serwatkowe jest niezbędne w każdym trybie żywienia, niezależnie od wieku i aktywności, dostarczając organizmowi składniki odżywcze do syntezy białek i wzrostu mięśni.

Dodatkowo formuła Nitro-XT zawiera aminokwasy rozgałęzione BCAA, glutaminę i cytrulinę, aby nasilić procesy regeneracji do najwyższego poziomu. Wolny aminokwas leucyna przyczyni się do prawidłowej syntezy dostarczanego w odżywce białka, a cytrulina pomoże podnieść poziom tlenku azotu, który przyczynia się do zwiększenia światła naczyń krwionośnych. Dzięki temu do mięśni dostaje się więcej tlenu i składników odżywczych.

Wybierz Nitro-XT, jeśli zależy ci na bezlitosnym zahamowaniu potreningowego katabolizmu i zorientowania organizmu na odbudowę i wzrost masy mięśniowej.SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 30g (1 miarka) wymieszać w 250ml wody i spożywać bezpośrednio po treningu.

SKŁADNIKI

mikrofiltrowany i ultrafiltrowany izolat białka serwatkowego [mleko], hydrolizowany izolat białka serwatkowego [mleko], niskotłuszczowy proszek kakaowy, l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina, l-glutamina, l-cytrulina, aromat, karboksymetyloceluloza sodu, sukraloza (sub. słodząca), glikozydy stewiolowe (sub. słodząca), inulina (z cykorii), laktaza, wanilia. Zawiera substancje słodzące. Alergeny: mleko, może zawierać śladowe ilości soi, jajek, orzechów.

6 Przedmioty

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Produkt nie powinien być spożywany przez matki karmiące i kobiety w ciąży.
Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25°C, w suchym, ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.