spalacze tłuszczu

Lipo-GN

69,00 zł
Brutto

Wielofazowy spalacz tkanki tłuszczowej i termogenik, który wspomaga skupienie podczas wysiłku. Powstał w oparciu o najnowsze technologie i najwyższej jakości składniki.

Opakowanie
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


carnikore genius(2).png Lipo-GN to potężny termogeniczno-lipotropowy spalacz o wielofazowym działaniu, który wykorzystuje zaawansowane technologie dostarczania składników odżywczych. Produkt bazuje na udoskonalonym systemie jakości NanoPure™, warunkującym maksymalne rezultaty i szybkie działanie. Lipo-GN® pomaga przyspieszać metabolizm i zwiększać zdolność organizmu do spalania komórek tłuszczowych w bardzo wydajny i spójny sposób, pobudzając komórki receptorów odpowiedzialnych za rozpad tłuszczy. Lipo-GN™ zawiera najbardziej innowacyjne formy aminokwasu l-karnityny: glicyn propionyl-L-karnityny (GPLC-Fuse) i N-acetyl-L-karnityna (Carnicore™). Karnityna w tych postaciach przyczynia się do generowania i uwalniania energii na poziomie komórkowym, może warunkować wydolność fizyczną i sprawność umysłową oraz przyczyniać się do ograniczania uczucia głodu. Lipo-GN™ to kompleksowy spalacz nowej generacji, opracowany z dbałością o każdy szczegół, tak by skutecznie realizować swoje cele.

SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 3 kapsułki 1-2 razy dziennie, popić szklanką wody.

SKŁADNIKI

acetyl-l-karnityna, glicyno propionyl l-karnityny, ekstrakt z herbaty Pu-erh, ekstrakt z zielonych nasion kawy, kofeina bezwodna, ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego, ekstrakt z różańca górskiego, ubikwinon, glukonian sodu (sub. przeciwzbrylająca), celuloza krystaliczna (sub. wypełniająca), otoczka (żelatyna, dwutlenek tytanu). Alergeny: może zawierać śladowe ilości mleka, jajek, ryb, skorupiaków, orzechów, glutenu, łubinu, sezamu.

tabela składu

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Produkt nie powinien być spożywany przez matki karmiące i kobiety w ciąży.
Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25°C, w suchym, ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.