Wytrzymałość

Totum Sport

10,00 zł
Brutto

Kompleks 78 minerałów i elektrolitów dla sportowców.

Opakowanie
Ilość

TOTUM SPORT to unikalny na polskim rynku, w pełni naturalny suplement diety, który natychmiastowo uzupełnia elektrolity tracone podczas wysiłku fizycznego. W efekcie, zwiększa Twoją wydolność, podnosi wytrzymałość oraz przyśpiesza regenerację.

Popularne preparaty dla sportowców zawierają zwykle 4-5 elektrolitów. TOTUM SPORT, jako jedyny, dostarcza Twojemu organizmowi KOMPLET 78 MINERAŁÓW i pierwiastków śladowych, we właściwych dla ludzkiego ciała proporcjach. Elektrolity te są niezbędne do nawodnienia organizmu, produkcji energii w komórkach mięśniowych, utrzymania optymalnej siły i szybkości w trakcie wysiłku, a w konsekwencji znaczącej poprawy Twojej formy i wyników sportowych.

TOTUM SPORT, dzięki swojemu oceanicznemu pochodzeniu, jest bardziej biodostępny niż minerały syntetyczne i działa od nich skuteczniej, bo na poziomie komórkowym. TOTUM SPORT wytwarzany jest przez Laboratoires Quinton International w Cox k. Alicante (Hiszpania). Surowiec pobierany jest na głębokości 30 metrów, z najczystszych i najbogatszych w biologicznie aktywne składniki, chronionych wód Zatoki Biskajskiej. Następnie zostaje on poddany procesowi zimnej mikrofiltracji, przeprowadzanej w warunkach laboratoryjnych, przy zachowaniu najwyższych standardów. Uzyskany finalnie hipertonik zamykany jest bez dostępu tlenu w wygodnych, ultralekkich saszetkach, wprost idealnych do stosowania podczas treningu lub zawodów.

TOTUM SPORT vs NAPOJE ENERGETYCZNE

W większości przypadków, jeśli program żywieniowy sportowca jest właściwie ułożony, jego ciało nie wymaga dużych ilości cukrów, stanowiących główny składnik tzw. napojów energetycznych. Najczęściej jest to kwestia właściwego gospodarowania zasobami, które organizm zdążył zmagazynować oraz regulacji metabolizmu.

Glukoza obecna w napojach energetycznych wywołuje wyrzut insuliny, a w konsekwencji gwałtowny spadek poziomu cukru we krwi, co przekłada się na jego ograniczoną dostępność dla mózgu i układu nerwowego, a także na zmniejszenie ilości tlenu do wykorzystania przez komórki.

W przeciwieństwie do zdecydowanej większości napojów sportowych dostępnych na rynku, Totum Sport nie zawiera węglowodanów, natomiast dostarcza organizmowi komplet wszystkich 78 minerałów i pierwiastków śladowych, które są natychmiastowo przyswajane przez organizm. Są one niezbędne w tlenowych i beztlenowych procesach metabolicznych i uzyskiwaniu energii podczas wysiłku.

Suplement diety do stosowania doustnego.


SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 20 ml (1 saszetka) 1-3 razy dziennie.

50 Przedmioty

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Produkt nie powinien być spożywany przez matki karmiące i kobiety w ciąży.
Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25°C, w suchym, ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.