zdrowa żywność

OptiAloe

141,70 zł
Brutto

NATURDAY - OPTIALOE

Sok aloesowy

OPAKOWANIE: 1000 ml

Opakowanie
Ilość
Wysyłka w ciągu 4-6dni

Sok aloesowy znany jest z dobroczynnego działania na organizm. Stosowany wewnętrznie, wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego.  Ma wpływ na przyspieszenie przemiany materii, a zatem wspiera odchudzanie. Oprócz tego wpływa na regulację pH żołądka. Ponadto sok z aloesu wykazuje właściwości przeczyszczające, dlatego można z niego skorzystać w przypadku zaparć. Wpływa na poprawę działania kosmków jelitowych, które odpowiadają za wchłanianie wszystkich substancji odżywczych. Sok z aloesu posiada również właściwości wspierające układ immunologiczny, dzięki czemu organizm lepiej radzi sobie z wirusami i bakteriami. Wspomaga funkcję oczyszczania nerek, wątroby oraz skóry. Wchłania szkodliwe toksyny, które są wydalane z organizmu. Ponadto sok z aloesu wspiera poprawne funkcjonowanie układu sercowo – naczyniowego, wpływając na poprawny poziom złego cholesterolu oraz na regulację ciśnienia krwi.

SKŁADNIKI:

sok z miąższu pędów aloesu bez zawartości włókien (Aloe vera Folium Succus sine Fiber), ekstrakt z owocu dzikiej róży (Rosa canina Fructus) DER 10:1.

Produkt wytworzony zgodnie ze standardami ISO 9001:2015. Nie zawiera aloiny.

  • Informacja żywieniowa w porcji dziennej (3 łyżki stołowe)
  • pęd aloesu żel 0 - 42,8 ml
  • owoc dzikiej róży ekstrakt - 2,2g

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 12. roku życia. Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy spożywać w czasie przedłużonym, bez konsultacji z lekarzem. Osoby ze zdiagnozowaną cukrzycą typu II mogą spożywać Opti Aloe Bio bez ryzyka zaburzeń hipoglikemicznych.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce, jednak nie dłużej niż jeden miesiąc.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Produkt nie powinien być spożywany przez matki karmiące i kobiety w ciąży.
Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25°C, w suchym, ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.