funkcje umysłowe

Mane Brain

149,00 zł
Brutto
Opakowanie
Ilość

  • Nowy

MANE BRAIN został opracowany klinicznie w celu zwiększenia zdolności mózgu do przetwarzania danych, zapamiętywania większej ilości informacji oraz zmniejszenia stresu i lęku. Zrób sobie dzisiaj przysługę i spróbuj MANE BRAIN. Gwarantujemy, że poczujesz większą energię, czujność, koncentrację i lepszą pamięć od pierwszej dawki!

Lion's Mane skrywa w sobie potężne właściwości nootropowe, dzięki swojemu powiązaniu z NGF (czynnikiem wzrostu nerwów). NGF jest neurotrofiną: małym wydzielanym białkiem, które jest niezbędne do wzrostu i przeżycia neuronów. NGF jest jednym z podstawowych elementów składowych zdrowia mózgu i neuroplastyczności, ponieważ sprzyja wzrostowi aksonów; są to długie nitkowate przedłużenia komórek nerwowych, wzdłuż których prowadzone są impulsy. Im większa liczba istniejących zdrowych aksonów, tym szybciej i wydajniej można przekazywać impulsy, co skutkuje lepszym poznaniem i ogólną funkcją mózgu.

N-Acetyl-L-Tyrozyna jest bardziej przyswajalną i biodostępną formą aminokwasu L-tyrozyny. NALT przekształca się w chemiczną L-Dopę, która jest prekursorem wielu ważnych substancji chemicznych mózgu związanych z funkcjami poznawczymi. Jedną z najważniejszych substancji chemicznych jest neuroprzekaźnik dopamina, która jest ściśle związana z pamięcią, jasnością / koncentracją umysłu i nastrojem.

Bacopa monnieri to znany wzmacniacz pamięci, który został klinicznie przebadany, aby uczynić naukę szybszą i łatwiejszą poprzez poprawę komunikacji synaptycznej. Wykazano również, że łagodzi niepokój i zmniejsza negatywne skutki stresu. Dzieje się tak przez modulowanie aktywności określonych receptorów neuroprzekaźników, w tym tych, które regulują wychwyt serotoniny, co jest silnie związane z zarządzaniem nastrojem i lękiem.

Alpha GPC jest doskonałym źródłem wysokiej jakości choliny, która ma kluczowe znaczenie dla funkcji poznawczych. Cholina jest prekursorem neuroprzekaźnika acetylocholiny, substancji chemicznej mózgu najbardziej związanej z uczeniem się. Uzupełniając Alpha GPC masz natychmiastowy wzrost acetylocholiny gotowej do wzmocnienia neuroplastyczności, co skutkuje lepszą funkcją poznawczą i pamięcią.

Huperzine A poprawia zdolności poznawcze, działając jako inhibitor acetylocholinoesterazy. Zatrzymując rozpad acetylocholiny, „uczący się neuroprzekaźnik”, Huperzine A poprawia uczenie się, pamięć, koncentrację i skupienie. Działa niezwykle szybko, przekraczając barierę krew-mózg w zaledwie 15 minut i osiągając maksymalny poziom w układzie w ciągu godziny. Dzięki temu idealnie nadaje się do egzaminów, sesji szkoleniowych i treningów o wysokiej intensywności.


SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 2 kapsułki dziennie. Unikać przyjmowania przed snem.


SKŁADNIKI

Organiczna Soplówka jeżowata (Hericium erinaceus, 10: 1 ekstrakt, owocniki, 30% polisacharydy, 15% beta-glukan), N-Acetyl L-Tyozyna, l- alfa-glicerylofosforylcholina, Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri, 30:1 ekstrakt, części z ziela, 50% bacydów A i B), l-teanina, Widłak (Huperzia serrata, 30:1 ekstrakt, cała roślina, 1% Hupercyna A), mikrokrystaliczna celuloza (stabilizator) E460, stearynian magnezu (emulgator) E470, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca) E551, farmaceutyczne koszerne żelatynowe kapsułki (środek żelujący) E441, tartrazyna (żółcień spożywcza 5)(barwnik) E102, i żółcień pomarańczowa FCF (barwnik) E110.

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki
organiczna soplówka jeżowata
w tym polisacharydy
w tym beta-glukan
250 mg
75 mg
37.5 mg
500 mg
150 mg
75 mg
n-acetyl l-tyrozyna 175 mg 350 mg
l-alfa-glicerylofosforylcholina 150 mg 300 mg
ekstrakt z bakopy drobnolistnej
w tym bakozydy A i B
150 mg
75 mg
300 mg
150 mg
l-teanina 100 mg 200 mg
ekstrakt z widłaka
w tym Hupercyna A
100 mcg
1 mcg
200 mcg
2 mcg

zalecane dzienne spożycie nie ustalone

88 Przedmioty

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Produkt nie powinien być spożywany przez matki karmiące i kobiety w ciąży.
Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25°C, w suchym, ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.