shoty i napoje

Warcry Shot

8,00 zł
Brutto

Shot przedtreningowy zaprojektowany by wydobyć czystą siłę, pompę, koncentrację i energię na najbardziej wyczerpujące treningi.

Opakowanie
Smak
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Warcry to produkt przedtreningowy nowej generacji, który zmienia zasady gry. Tak jak zawsze, Genius Nutrition nie spoczywa na laurach, dlatego stworzyliśmy Warcry, aby dać ci siłę, pompowanie mięśni, koncentrację i energię do hardcorowego treningu. Najnowocześniejsza formuła z naukowo zoptymalizowanymi dawkami beta-alaniny, cytruliny dla efektywnego pompowania mięśni. Połączenie kofeiny, LAC, teaniny zapewnia energię i czyste skupienie. Jest to najbardziej skoncentrowana formuła, jaka kiedykolwiek została stworzona w branży suplementów!

JABŁCZAN L-CYTRULINY 2:1 - 7000 mg

L-Cytrulina to aminokwas, który po dotarciu do organizmu zamienia się w L-argininę. Wbrew temu, co się uważa, L-Cytrulina jest w rzeczywistości skuteczniejsza niż L-arginina. Kolejnym problemem związanym z argininą jest jej wyjątkowo niska wchłanialność. Z tego powodu stosujemy wyłącznie cytrulinę, która konwertuje do argininy, co zapewnia najlepsze efekty w zakresie produkcji tlenku azotu i pompowania mięśni podczas treningu. Tlenek azotu odgrywa ważną rolę w rozszerzaniu naczyń krwionośnych i ukrwieniu. Wraz ze wzrostem poziomu tlenku azotu w organizmie naczynia krwionośne rozszerzają się, dzięki czemu krew może przenosić więcej tlenu do mięśni.

BETA-ALANINA

Beta-alanina działa jako bufor między kwasem mlekowym, który sprzyja zmęczeniu i mięśniom, wytwarzając karnozynę, która utrzymuje kwas mlekowy pod kontrolą podczas intensywnego treningu. Oznacza to znacznie lepszą wytrzymałość mięśni, więcej energii do ćwiczeń o wysokiej intensywności lub wybuchowych oraz lepszą ogólną wydajność podczas treningu.

TRIMETYLOGLICYNA

Ostatnie badania wykazały, że suplement ten może przynieść następujące korzyści: sportowcy mogą zwiększyć siłę i wytrzymałość mięśni, zwłaszcza gdy są wyrzucani z łóżka, suplementacja ma zwiększone wskaźniki syntezy białek w porównaniu z placebo. Zwiększenie poziomu GH i IGF-1, co jest świetną rzeczą dla kulturysty lub dla tych, którzy chcą się zdefiniować, zwiększyć masę mięśniową i objętość mięśni.

KOFEINA & L-TEANINA

W połączeniu L-teanina i kofeina dają synergistyczne korzyści, które wzmacniają i wzmacniają działanie poszczególnych związków. Wiele wad kofeiny jest równoważonych przez hamującą obecność L-teaniny jako substancji nootropowej, takich jak nadpobudliwość, utrata uwagi, napięte mięśnie i niemożność odpoczynku. W ten sposób z Warcry będziesz miał najlepsze wrażenia z produktu kofeinowego.

ARGININE HCL

Chlorowodorek Argininy to super skoncentrowana forma L-Argininy. Arginina pomaga w krążeniu krwi, może zwalczać zmęczenie i może stymulować układ odpornościowy. Stymuluje również produkcję tlenku azotu (NO).


SPOSÓB STOSOWANIA

Zalecana dzienna porcja: 100 ml (zawartość 1 buteleczki) 1x dziennie, stosować na 5 minut przed treningiem lub wysiłkiem fizycznym. Przed użyciem wstrząsnąć.


SKŁADNIKI

woda, jabłczan l-cytruliny (2:1), beta-alanina, chlorowodorek argininy, betaina (trimetyloglicyna), acetyl-l-karnityna, kwas jabłkowy (regulator kwasowości), benzoesan sodu (sub. konserwująca), sorbinian potasu (sub. konserwująca), kofeina bezwodna, aromat, l-teanina, Cocomineral®, sukraloza (sub. słodząca), acesulfam K (sub. słodząca), piperyna (98%), karmel (naturalny barwnik).

OSTRZEŻENIE: Produkt zawiera kofeinę (300 mg w porcji 100 ml). Nie stosować u osób poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób chorujących na nadciśnienie, choroby serca, lub mających kłopoty ze snem.

Informacja żywieniowa 1 porcja - 100 ml
jabłczan l-cytruliny 2:1 7000 mg
beta-alanina 3600 mg
arginina HCL 1000 mg
trimetyloglicyna 1000 mg
acetyl-l-karnityna 500 mg
kofeina bezwodna 300 mg
CocoMineral® 100 mg
l-teanina 100 mg
Piperyna 98% 2 mg

zalecane dzienne spożycie nie ustalone

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Produkt nie powinien być spożywany przez matki karmiące i kobiety w ciąży.
Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25°C, w suchym, ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.